• Profibond
  • Kontaktujte nás
    0948 784 464
    Po - Pia: 9:00 - 17:00
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
 Kategórie

Vznik a vývoj

Ďakujeme za "klik" a prejavenú dôveru v naše produkty a služby. Sme Slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a spracovaním materiálov potrebných do priemyslu nie len na Slovensku, ale aj celej EU. Snažíme sa ako potenciálnym tak aj existujúcim zákazníkom vyhovieť vo všetkých fázach obchodu - od vývoja produktu až po jeho predaj a reklamáciu. S nami nebudete poznať bezmocnosť k dopátraniu sa správneho riešenia na mieru ako aj odsúhlasenia reklamácie ak je opodstatnená.  

Pandémia a vírus SARS-CoV2 / COVID 19, takisto celosvetové embarga na kľúčové materiály ako aj výrobky pre ochranu našich zdravotníkov, nás stimulovalo k vývoju a výrobe vlastného respirátora pre potreby predovšetkým zdravotníctva Slovenskej republiky. Ceny ochranných pracovných prostriedkov a hlavne respirátorov, vo februári a marci 2020 vzrástli raketovým tempom a rástli do astronomických čísel.

Firma Profibond Slovakia, s.r.o. sa v tomto momente zaviazala k vývoju produktu, ktorý mal hlavnú misiu:  POMÁHAŤ !!!

Vďaka konceptu, ktorý bol navrhnutý ako zadanie pre vývoj a výrobu, sme docielili výsledok, na ktorý sme hrdí, ale zároveň cítime obrovskú zodpovednosť dodržiavať vo výrobe dosiahnutú kvalitu.

Základnými atribútmi pri vývoji RSP 4021 PANZER boli: 

1. KVALITA (účinnosť filtrácie vírusov nad 99%)

2. RÝCHLOSŤ (boj o čas bol neúprosný)

3. LOKALIZÁCIA  (čo najviac % použitých materiálov/zdrojov nájsť u nás na Slovensku - nezávislosť od sveta)

4. CENA (aby hlavne ľudia v prvej línii, nemuseli preplácať za rôzne produkty, často krát certifikované, ale nedôveryhodné....)

Týmto oficiálne ďakujeme všetkým inžinierom, inštitúciám, výskumným ústavom od Bratislavy až po Sobrance, za každú radu, kontakt a tip ako taký to respirátor pre zdravotníkov vyrobiť !!! VEĽKÁ VĎAKA patrí lekárom, doktorom a sestričkám, ktorí sa zúčastnili na empirickom testovaní produktu, ktorí nám aj pod rizikom vlastného zdravia dôverovali a testovali priamo v podmienkach každodenného rutinného používania. 

Musíme poďakovať aj VÚBP Praha, za trpezlivosť testovať toľko vzoriek, len aby sme mali to čo potrebujeme v zmysle normy: 

ČSN EN 149 +A1

V mene Profibond Slovakia, s.r.o. Vám chcem s rešpektom a nesmiernou pokorou všetkým poďakovať a verím, že vás náš produkt nesklame. Týmto sa zaväzujeme držať kvalitu a cenu respirátorov na fixnej hranici. Nesklameme Vás.

Mgr. Miloš Štochmal

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.